#smkkariyer Çok Çakında!

Sosyal Medya Kulübü'nde yer alan kariyer ilanları çok yakında bu sayfada...

Hakkımızda

Sosyal Medya Kulübü; Türkiye’nin ve global sosyal medya haberlerinin nabzını tutan, eğitim, etkinlik, sinema, müzik ve kültür-sanat ve pek çok alanda güncel haberi neredeyse dünya ile aynı anda sizlerle paylaşan bir gençlik platformudur.

Sosyal Medya, Dijital Pazarlama ve Üniversitelere ait etkinlik ve eğitimleri tek çatı altında toplayarak; güncel sosyal medya haberleri, sosyal medya etkinlikleri ve sektörel girişimleri sizlere sunmaktadır.

1 Mart 2014’ de yayına aldığı yeni ara yüzüyle e-shop, ajanda, radyo ve tv gibi bir çok yeni fonksiyonu sisteme entegre ederek, 20 Nisan 2012 tarihinden bugüne hizmet vermeye devam eden “Sosyal Medya Kulübü”, gelişen kadrosuyla sizler için faydalı bir mecra olmayı hedeflemektedir.

İnternet sitemiz uzman yazarlarımızın bilgi ve tecrübeleriyle yayın hayatına başladığı günden bugüne ülke sıralamasında ilk 5′ daki yerini almayı başardı.Bu başarımızı Mart 2014’de basılı mecraya da taşıma kararı aldık ve SMK Dergi’nin ilk sayısını çıkarttık. Özel röportajlarımız, araştırmaya dayalı, özgün ve tarafsız yazılarımızla, bilgiye hak ettiği değeri vererek 2014 yılı sonunda hedefimiz sektörde ilk sırada yer alabilmektir.

Biz, “Sosyal Medya Kulübü” olarak, bilginin ve paylaşmanın hayatın içindeki değerini biliyor ve yolumuza #bilgipaylastikcacogalir sloganıyla devam ediyoruz.